Ceník

Naše společnost nabízí dřevovláknité desky od výrobce PAVATEX. Doplňkový sortiment tvoří difúzní a parobrzdné fólie Pavatex do stěn a střech. Dále ekologická minerální izolace pro certifikované difúzně otevřené konstrukce Rotaflex Super „diffu“ 37, nerezové spony pro svislé stěnové konstrukce a dlouhé konstrukční vruty SFS pro nadkrokevní izolace.

Konkrétní poptávku zboží je možné učinit vyplněním poptávkového formuláře na pravé straně, přes E-SHOP, odesláním e-mail nebo telefonicky na telefonní číslo 725 775 438.

 

CENÍK DŘEVOVLÁKNITÉ DESKY

    

3 + 4 =

CENÍK NEREZOVÉ SPONY

CENÍK FÓLIE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

CENÍK VRUTY TWIN UD + HT-T-FH-PT

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

CENÍK PŮJČOVNÉHO SPONKOVACÍ PISTOLE

Nabízíme Vám možnost zapůjčení sponkovací pistole Bostitch SB 130 S1.

Půjčovné:
PO-PÁ:          600,- Kč/den
SO-NE, svátky: 400,- Kč/den

Vratná kauce: 5.000,- Kč

PLATEBNÍ PODMÍNKY

– Od všech zákazníků vždy platba předem. Vystavení daňového dokladu do 15 dnů od data zdanitelného plnění.

DOPRAVA A ODBĚR ZBOŽÍ

Naše společnost zajišťuje stavebním firmám dodávku materiálů přímo na místo stavby nebo do skladu odběratele. Zákazník si rovněž může zboží odebrat sám, a to ve skladu společnosti v Pelhřimově.
Upozornění: uvedený sklad není prodejním místem a tedy bez pokynu od společnosti Insowool nemůže být zboží ze skladu v žádném případě vydáno. Ve skladu nelze platit v hotovosti ani platební kartou.

SKLAD SPOLEČNOSTI

Ceníky materiálů jsou ceníky základní, platné při vlastním odběru zboží ve skladu v Pelhřimově. Při větších odběrech poskytujeme množstevní slevy.
Při kamionovém odběru může být (podle sortimentu) doprava zdarma.

Mapa umístění zboží Pavatex v Pelhřimově, areál firmy GOLD SERVICE, s.r.o.